Рекомендації щодо застосування Гумат калію для підживлення соняшника, мікродобрив, Біофунгіцидів - Техпромсвіт
0
Your Cart

Рекомендації щодо застосування Гумат калію для підживлення соняшника, мікродобрив, Біофунгіцидів

Застосування гумату калію, мікродобрив та біофунгіцидів на різних етапах вирощування соняшнику може призвести до різних результатів.
При обробці насіння можна очікувати збільшення врожаю, підвищення схожості та енергії проростання, а також формування та стимулювання розвитку сильної кореневої системи, що позитивно позначається на врожаї.
Підживлення у фазу сходів може знизити фітотоксичність від використовуваних пестицидів, активізувати імунітет рослин та забезпечити антистресову та адаптогенну дію. Також можна очікувати на швидке відновлення при пошкодженні шкідниками.
Підживлення у фазу 2-3 пари листя може посилити стійкість до біотичних та абіотичних стресів, усунути проблеми, пов’язані з основним мінеральним харчуванням, підтримати рослини із слабкою кореневою системою та збільшити врожайність.
Підживлення у фазу 4-6 пар листя сприяє активному зростанню вегетативної частини рослини, повноцінному підживленню всіма типами поживних компонентів, стимулює закладку повноцінних репродуктивних органів та активізує імунітет рослин. Крім того, таке підживлення сприяє активізації біохімічних процесів, таких як обмін, дихання та фотосинтез, та стимулює зростання та розвиток рослин.
Підживлення у фазу бутонізації для соняшнику має кілька переваг, таких як збільшення стійкості рослин до різних стресових ситуацій, а також підвищення врожайності та масляності. Це досягається за рахунок використання певних добрив, наприклад гумату калію.Підживлення гуматом калію у фазу дозрівання також може прискорити дозрівання на 10-15 днів, підвищити товарні показники врожаю та зменшити кількість несортових плодів. Для приготування робочого розчину гумату калію на соняшнику необхідно дотримуватись зазначених норм внесення і не проводити обробку при яскравому сонячному освітленні або екстремальних температурах повітря.
Для приготування робочого розчину Гумат калію на соняшнику необхідно дотримуватися наступних інструкцій:
Визначити необхідну кількість препарату згідно з нормами витрати, зазначеними в таблиці.
Залити 2/3 необхідного об’єму води, включити перемішування і додати підготовлену кількість препарату.
Через 2-3 хвилини долити 1/3 води, що залишилася.
Отриманим розчином обробити рослини будь-яким зручним способом.
Якщо необхідно, то одночасно з препаратом можна внести сечовину (карбамід), при цьому необхідно враховувати вміст біурету в сечовині, щоб не пошкодити рослину при листовому підживленні. Рекомендується вносити 3-6 кг сечовини на гектар.
Витрата робочого розчину має становити 200-300 літрів на гектар.
Важливо суворо дотримуватись зазначених норм внесення.
Обробку слід проводити в ранковий або вечірній час за відсутності яскравого сонячного освітлення. Вдень допустима обробка у похмуру погоду не менш як за 3-4 години до початку дощу.
Не проводити обробку при температурі повітря нижче +10°C та вище +27°C.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *