Особливості внесення КАС. - Техпромсвіт
0
Your Cart

Особливості внесення КАС.

Внесення добрив у посіви є важливою частиною землеробства, але необхідно дотримуватись певних правил для досягнення найкращих результатів. Загальний обсяг внесених хімічних агентів не повинен перевищувати встановлену норму, і якщо необхідно знизити концентрацію, об’єм робочого розчину має бути від 100 до 300 літрів на гектар. Бажано проводити внесення в ранковий або вечірній годинник, уникаючи сонячних днів, щоб уникнути опіків листя. При високій температурі повітря або посушливих умовах дозування добрив слід зменшити, щоб уникнути появи некротичних плям на рослинах.
Перше внесення добрив проводиться перед початком вегетації при температурі від +5 до +10 градусів Цельсія, і можна вносити добрива в нерозбавленому вигляді, дотримуючись максимально допустимої дози. Подальші внесення здійснюються зі зменшенням дозування, особливо у разі підвищення температури.
Для зниження ризику опіків рослин рекомендується розводити добрива у воді у співвідношенні 1:1. Наступне внесення добрив проводиться наприкінці періоду кущіння – початку трубкування культури. КАС може бути використаний для створення комбінованих рідких добрив, що дозволяє знизити витоптування посівів та економічно виправдане. Пам’ятайте, що внесення добрив у дощову погоду не даватиме очікуваних результатів.
Якщо вміст суміші перевищує 30%, то додають стабілізатори, щоб запобігти осіданню важких частинок. Щоб отримати якісну суміш, усі інгредієнти ретельно перемішуються.Для приготування рідких добрив використовують спеціальну техніку та проводять на відведених для цієї роботи майданчиках. Щоб швидко розчинити тверді компоненти потрібно нагріти воду до 70-80 градусів Цельсія. Зазвичай рідке комбіноване добриво складається із сечовини, КАС, хлористого калію та РКД у різних пропорціях.
Стабілізаторами для таких сумішей можуть бути порошок бентонітової глини, суперфосфат або фосфогіпс. Відсоток стабілізаторів, залежно від концентрації суміші, коливається в межах 1-3% від загального обсягу. Готова бакова суміш із доданим стабілізатором зберігає свої робочі властивості кілька днів. При використанні рідких добрив важливо рухатися технологічними шляхами, щоб уникнути перепусток і перекриттів. Також необхідно підтримувати постійний робочий тиск (0,4 мПа) і мати однакові форсунки дозування, щоб рівномірно вносити потрібну дозу рідкого добрива. Якщо потрібно збільшити дозування, встановлюють форсунки з великим перетином. Під час підготовки пульверизатора до роботи виставляють кількість форсунок, що дозволяє покрити простір між технічними шляхами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *