Як правильно вибрати культиватор? - Техпромсвіт
0
Your Cart

Як правильно вибрати культиватор?

Культиватори – це важливе обладнання у сільському господарстві, яке використовується для обробітку ґрунту під час вирощування рослин.
Перше, що необхідно розуміти, це те, що культиватори можуть бути використані для різних цілей у сільському господарстві. Вони можуть використовуватися для ослаблення ґрунту перед посівом, для видалення бур’янів, а також для підвищення повітропроникності ґрунту.
В Україні великою популярністю користуються культиватори компанії Техпромсвіт, м. Дніпро. Одна з їх моделей користується найбільшою популярністю, це
Культиватор КПС-4.1 «ВЕСНА» використовується як ресурсозберігаючий агрегат для попередньої сівби та парової обробки верхніх шарів родючого ґрунту. Робоча глибина обробки 4-15 див.
Обладнання має наступні характеристики:
ширина захвату становить 4.1 м;
тип роботи культиватора: причіпний;
швидкість роботи на полі становить 3.6 –4.0 Га на годину;
вага агрегату: 1650 кг;
швидкість працюючого культиватора 10 км/год;
кількість робочих лап: 22 штуки;
від 90 л.с
Переваги культиватора:
Колеса КПС -4.1 «ВЕСНА» лагоджено працюють у тандемі, і це дозволяє підтримувати задану глибину оброблюваного ґрунту в необхідних параметрах.
Іспанська фірма Bellota, що виготовила S-подібні стійки та лапи гарантує справну роботу перекриттів, рівних 75 мм.
Бороні на пружинах вичісують і висмікують бур’яни та залишки бур’янів в оброблюваному ґрунті. А також забезпечують рівномірне розподілення їх по всій поверхні поля.
Є регулюючий механізм угла нахилу зубців борони. Залежно від виду культивованого ґрунту існують такі куті нахилу: – 5° (застосовують при обробці важких ґрунтів з мінімальною кількістю пожнивних залишків), – 15° (це стандартна установка кута нахилу, що використовується на більшості видів ґрунтів із середнім рівнем залишків), – 30 ° (використовують при високому процентному вмісті пожнивних залишків).
Зусилля, яке надають борони та ряди катків на культивований ґрунт, регулюється пружинним рядом, що дозволяє контролювати тиск на ґрунтову кулю.
Ослаблення ґрунту перед посівом є важливим кроком у вирощуванні рослин, тому що воно дозволяє корінням проникати в глибину ґрунту, де вони можуть отримати необхідні поживні речовини. Культиватори можуть використовуватися для ослаблення ґрунту перед посівом, а також для підвищення його повітроводопроникності.
Видалення бур’янів – це ще один важливий аспект використання культиваторів у сільському господарстві. Бур’яни конкурують із рослинами за поживні речовини та воду, що може призвести до зниження врожайності. Культиватори можуть використовуватися для видалення бур’янів, перш ніж вони почнуть впливати на зростання рослин.
Підвищення повітро-водопроникності ґрунту також є важливим кроком у вирощуванні рослин. Це дозволяє корінням рослин отримувати необхідну кількість кисню та води, що сприяє їх здоровому зростанню. Культиватори можуть використовуватися для створення борозен та гребенів, які сприяють підвищенню повітро-проникності грунту.
Існує кілька типів культиваторів, які можуть бути використані у сільському господарстві.Одним з найбільш поширених типів є культиватор із зубами, який використовується для ослаблення ґрунту та видалення бур’янів. Іншим типом є культиватор з дисками, який використовується для створення борозен та гребенів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *