Турецький трактор ARMATRAC. Особливості конструкції. - Техпромсвіт
0
Your Cart

Турецький трактор ARMATRAC. Особливості конструкції.

ARMATRAC – це виробник сільськогосподарської техніки з Туреччини, який розпочав свою діяльність у 2003 році. Компанія виробляє трактори, комбайни, сівалки, культиватори та іншу сільськогосподарську техніку, яка користується великою популярністю у фермерів у різних країнах світу.
Одним з найпопулярніших тракторів від ARMATRAC є модель 1104. Цей трактор оснащений дизельним двигуном потужністю 110 к.с., який забезпечує високу продуктивність та надійність. Двигун відповідає стандарту Tier 3, який передбачає мінімальний рівень викидів шкідливих речовин.
Трактор ARMATRAC 1104 має широкий вибір передач – 12 вперед та 12 тому, які забезпечують оптимальне поєднання швидкості та потужності для різних завдань. Також трактор оснащений гідравлічною системою з електронним керуванням, яка забезпечує точне та ефективне керування трактором.
Одна з основних переваг тракторів ARMATRAC – це висока маневреність. Завдяки компактній конструкції трактор може легко маневрувати на вузьких і кривих полях. Крім того, трактори ARMATRAC мають низький центр ваги, що забезпечує стабільнішу роботу на нерівних поверхнях.
Кабіна трактора ARMATRAC 1104 має сучасний дизайн та забезпечує комфортне робоче місце для водія. Кабіна оснащена кондиціонером, обігрівачем, аудіосистемою та іншими зручностями, які забезпечують комфортну роботу за будь-яких умов.
Трактори ARMATRAC також відомі своєю економічністю. Завдяки технології Common Rail трактори використовують паливо дуже ефективно, що дозволяє суттєво знизити витрати на експлуатацію. Крім того, трактори ARMATRAC мають низький рівень шуму, що робить їх комфортнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *