Трактор МТЗ 80: Втілення надійності та продуктивності - Техпромсвіт
0
Your Cart

Трактор МТЗ 80: Втілення надійності та продуктивності

Трактори відіграють важливу роль у різних галузях сільського господарства та будівництва. Одним з найбільш надійних та універсальних тракторів на ринку є модель МТЗ 80. Цей трактор заслужив репутацію надійної та ефективної машини, що забезпечує високу продуктивність та економічність роботи.
Особливості МТЗ 80
Трактор МТЗ 80 відрізняється потужністю та універсальністю, що робить його ідеальним вибором для різних видів робіт. Ця модель може використовуватися як у сільськогосподарських підприємствах, так і в комунальному господарстві, а також у лісовому та будівельному секторах. Завдяки широкому спектру причіпного та навісного обладнання, МТЗ 80 може ефективно виконувати різноманітні завдання.
Продуктивність та економічність
Однією з основних переваг трактора МТЗ 80 є його висока продуктивність за низьких експлуатаційних витрат. Це досягається за рахунок використання сучасного двигуна моделі Д-243. З цим 4-циліндровим дизельним двигуном об’ємом 4,75 л, трактор має потужність 60 к.с. (81 кВт). Це дозволяє досягти високої продуктивності при виконанні різних завдань у сільському господарстві чи на будівельному майданчику.
Зручність використання
Трактор МТЗ 80 має зручну та функціональну конструкцію, яка забезпечує зручність використання та підвищує ефективність роботи. Він оснащений механічною коробкою передач, яка забезпечує 18 передач для руху вперед та 4 передачі для руху назад. Це дозволяє оператору вибирати оптимальний режим роботи залежно від завдання.
Технічні характеристики
МТЗ 80 має колісну формулу 4х4 та загальну вагу 3,77 тонн. Довжина трактора складає 3850 мм, висота – 2780 мм, а ширина – 1970 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *