Застосування борони сільському господарстві. - Техпромсвіт
0
Your Cart

Застосування борони сільському господарстві.

Найкраща борона для сільського господарства. У сільському господарстві борони використовуються для обробітку ґрунту перед посівом або після збирання врожаю. Існує кілька типів борін, які можуть бути використані в різних умовах та для різних цілей. У цій статті я розповім про найпоширеніші типи борін, що використовуються у сільському господарстві.
Зубові борони
Зубова борона – це інструмент, що складається з низки зубів, які використовуються для ослаблення ґрунту та знищення бур’янів. Вона може бути використана для різних цілей, таких як ослаблення ґрунту перед посівом рослин, знищення бур’янів та підготовка ґрунту після збирання врожаю. Існує кілька типів зубових борін, включаючи борони з плоскими та закругленими зубами.
Якнайкраще себе зарекомендувала зубна борона Борона зубова БЗН-9 “Мрія”, компанії Техпромсвіт, м.Дніпро. Вона набула широкого визнання серед фермерів України. Вищезгадана борона має такі характеристики:
Борона зубова навісна гідрофіцована
Ширина захоплення 9 метрів
Має опорні колеса з регулюванням висоти
Вес секції 39 кг ,що являє собою середню по вазі секцію
180 робочих органів закалених (пальців)
Матеріали на рамі брус(профільна труба)100×100×5
Задня частина рами 80×60×4
Дискові борони
Дискова борона складається з низки дисків, які використовуються для ослаблення та подрібнення ґрунту. Вона може бути використана для підготовки ґрунту перед посівом, знищення бур’янів та обробки ґрунту після збирання врожаю. Дискові борони можуть бути як однорядні, так і багаторядні, і можуть мати різну кількість дисків, залежно від розміру та мети використання.Шнекові борони
Шнекова борона – це інструмент, який використовує шнеки, що обертаються, для обробки грунту. Вона може бути використана для ослаблення ґрунту, знищення бур’янів та підготовки ґрунту після збирання врожаю. Шнекові борони можуть бути як однорядні, так і багаторядні, і можуть мати різну кількість шнеків залежно від розміру та мети використання.
Культиватори
Культиватори використовуються для обробітку ґрунту навколо вже посаджених рослин. Вони використовуються для видалення бур’янів та розпушування ґрунту, що сприяє здоровому зростанню рослин. Культиватори можуть бути як ручними, так і механізованими, і можуть мати різну кількість зубів чи коліс залежно від розміру та мети використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *